Aldrig mere en tom telefon med MS Powerbank! Står den på festivalweekend eller en dag på traktoren? Altid et fuldt batteri.
| Længde | 142 mm |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 288 g |
| Højde | 16 mm |
| Bredde | 66 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Farve | Grøn |
Aldrig mere en tom telefon med MS Powerbank! Står den på festivalweekend eller en dag på traktoren? Altid et fuldt batteri.
| Længde | 142 mm |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 288 g |
| Højde | 16 mm |
| Bredde | 66 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Farve | Grøn |