Uanset om du arbejder en lang dag i marken, holder et arrangement på gården eller blot ønsker at holde din mad og drikkevarer kolde, er denne robuste køleboks på 50 liter skabt til opgaven. Takket være den kraftige isolering, forbliver indholdet iskold i op til 2 dage – selv i direkte sollys. Med de solide hjul kan boksen nemt trækkes over græs eller andet ujævnt underlag.
| Længde | 65 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polyethylen, Plast: Polypropylen, Plast: Polyurethan |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Højde | 41 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Indhold | 50 L |
| Farve | Grøn |
Uanset om du arbejder en lang dag i marken, holder et arrangement på gården eller blot ønsker at holde din mad og drikkevarer kolde, er denne robuste køleboks på 50 liter skabt til opgaven. Takket være den kraftige isolering, forbliver indholdet iskold i op til 2 dage – selv i direkte sollys. Med de solide hjul kan boksen nemt trækkes over græs eller andet ujævnt underlag.
| Længde | 65 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polyethylen, Plast: Polypropylen, Plast: Polyurethan |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Højde | 41 cm |
| Bredde | 42 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Indhold | 50 L |
| Farve | Grøn |