Separat Fort Altrad trillebørhjul med plastfælg og uden aksel.
| Stykker | 1 |
| Materiale | Gummi |
| Beskæftigelsesegnethed | Konstruktion, Gårdsplads, Stabil |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 990 g |
| Køretøjstype | Tilbehør |
| Bredde | 8.5 cm |
| Antal dæk | 1 |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 26 cm |
| Dæktype | Slangeløst luftfyldt dæk |
Separat Fort Altrad trillebørhjul med plastfælg og uden aksel.
| Stykker | 1 |
| Materiale | Gummi |
| Beskæftigelsesegnethed | Konstruktion, Gårdsplads, Stabil |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 990 g |
| Køretøjstype | Tilbehør |
| Bredde | 8.5 cm |
| Antal dæk | 1 |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 26 cm |
| Dæktype | Slangeløst luftfyldt dæk |