MS Tag Round er et høj kvalitets øremærke del til svin, kvæg og får. Sættet består af en han og et hun øremærke del.
MS Tag Round øremærker fås i forskellige farver.
Øremærketang
| Længde stift | 21 mm |
| Stiftdiameter | 5.6 mm |
| Emballage øremærke | Plastikpose |
| Tykkelse | 1.1 mm |
| Perforeringstype (hun) | Lukket |
| Elektronisk eller visuelt øremærke | Visuelt |
| Punkt type (mand) | Standard punkt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifik dyregruppe | Pattegris |
| Øremærke del | Sæt |
| Stykker | 100 |
| Uden tryk | |
| Pin type forbindelse | Standard |
| Øremærke model | Round |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Svin |
| Farve | Blå |
MS Tag Round er et høj kvalitets øremærke del til svin, kvæg og får. Sættet består af en han og et hun øremærke del.
MS Tag Round øremærker fås i forskellige farver.
Øremærketang
| Længde stift | 21 mm |
| Stiftdiameter | 5.6 mm |
| Emballage øremærke | Plastikpose |
| Tykkelse | 1.1 mm |
| Perforeringstype (hun) | Lukket |
| Elektronisk eller visuelt øremærke | Visuelt |
| Punkt type (mand) | Standard punkt |
| Diameter | 27 mm |
| Specifik dyregruppe | Pattegris |
| Øremærke del | Sæt |
| Stykker | 100 |
| Uden tryk | |
| Pin type forbindelse | Standard |
| Øremærke model | Round |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Svin |
| Farve | Blå |
:format(webp))
Dette produkt er pakket per 100
Hvis du bestiller 5 stykker så modtager du 5 X 100 stykker. De viste priser er for 100 stykker.