MS Tag Medium er et holdbart og høj kvalitets øremærke til kvæg. Sættet består af en trykt MS Medium han øremærke del og 1 trykt MS Tag Medium hun øremærke del.
For ordrer og andre muligheder med hensyn til personlig programmering og påtryk bedes du at kontakte os.
| Længde stift | 24 mm |
| Stiftdiameter | 5.6 mm |
| Emballage øremærke | Kæde taske |
| Perforeringstype (hun) | Lukket |
| Elektronisk eller visuelt øremærke | Visuelt |
| Punkt type (mand) | Metal punkt |
| UV-bestandig | Ja |
| Øremærke del | Sæt |
| Stykker | 1 |
| Trykt | |
| Pin type forbindelse | Standard |
| Materiale | Plast: Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Øremærke model | Medium |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Farve | Gul |
MS Tag Medium er et holdbart og høj kvalitets øremærke til kvæg. Sættet består af en trykt MS Medium han øremærke del og 1 trykt MS Tag Medium hun øremærke del.
For ordrer og andre muligheder med hensyn til personlig programmering og påtryk bedes du at kontakte os.
| Længde stift | 24 mm |
| Stiftdiameter | 5.6 mm |
| Emballage øremærke | Kæde taske |
| Perforeringstype (hun) | Lukket |
| Elektronisk eller visuelt øremærke | Visuelt |
| Punkt type (mand) | Metal punkt |
| UV-bestandig | Ja |
| Øremærke del | Sæt |
| Stykker | 1 |
| Trykt | |
| Pin type forbindelse | Standard |
| Materiale | Plast: Termoplastisk polyurethan (TPU) |
| Øremærke model | Medium |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Farve | Gul |