Tesa klovforbinding sort (bomuldsstof), er en enkeltklæbende forbinding til at anlægge en beskyttende forbinding omkring klove på køer og kvæg.
Tesa klovforbinding er meget velegnet til klovpleje af større dyr.
| Strækbarhed | Ikke elastisk |
| Tykkelse | 0.3 mm |
| Farlig vare | Ja |
| Åndbarhed | Gennemsnitlig |
| Andet materialer | Bomuld |
| Bredde | 5 cm |
| Inderrulle materiale | Karton |
| Længde | 50 m |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Klæbende | Ensidet |
| Målgruppe | Landmand, Klovbeskærer |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Til brug på | Forbinding, Klov |
| Farve | Sort |
Tesa klovforbinding sort (bomuldsstof), er en enkeltklæbende forbinding til at anlægge en beskyttende forbinding omkring klove på køer og kvæg.
Tesa klovforbinding er meget velegnet til klovpleje af større dyr.
| Strækbarhed | Ikke elastisk |
| Tykkelse | 0.3 mm |
| Farlig vare | Ja |
| Åndbarhed | Gennemsnitlig |
| Andet materialer | Bomuld |
| Bredde | 5 cm |
| Inderrulle materiale | Karton |
| Længde | 50 m |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Klæbende | Ensidet |
| Målgruppe | Landmand, Klovbeskærer |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Til brug på | Forbinding, Klov |
| Farve | Sort |