Bosch GWS 18 V vinkelsliber er en professionel, batteridrevet vinkelsliber med stor ydeevne. Det svarer til en 1000W snitslibemaskine.
Vinkelsliberen kan anvendes sammen med alle Bosch 18 V batterier.
Velegnet til (gennem)slibning af metal, sten og beton
| Type nummer | GWS 18V-10 |
| Vægt | 3 kg |
| Bredde | 110 mm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Batterier der kræve | 1 stk. |
| Diameter | 125 mm |
| Spænding | 18 V |
| Kontakt | On/Off |
| Længde | 358 mm |
| Stykker | 1 |
| Støjniveau | 89.5 dB |
| Genopladelig | Ja |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Strøm | 1000 W |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Energikilde | Hybrid batteri |
| Batterier inkluderet | 2 st. + ladestation |
| Farve | Blå |
Bosch GWS 18 V vinkelsliber er en professionel, batteridrevet vinkelsliber med stor ydeevne. Det svarer til en 1000W snitslibemaskine.
Vinkelsliberen kan anvendes sammen med alle Bosch 18 V batterier.
Velegnet til (gennem)slibning af metal, sten og beton
| Type nummer | GWS 18V-10 |
| Vægt | 3 kg |
| Bredde | 110 mm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Batterier der kræve | 1 stk. |
| Diameter | 125 mm |
| Spænding | 18 V |
| Kontakt | On/Off |
| Længde | 358 mm |
| Stykker | 1 |
| Støjniveau | 89.5 dB |
| Genopladelig | Ja |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Strøm | 1000 W |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Energikilde | Hybrid batteri |
| Batterier inkluderet | 2 st. + ladestation |
| Farve | Blå |