Kobling HyBag - Kärcher Hobby
| Længde | 50 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Messing, Plast |
| Forbindelse kobling 2 | N.n.a. |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Forbindelse kobling 1 | N.n.a. |
| Vægt | 50 g |
| Koblingstype | Diverse |
| Højde | 25 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
Kobling HyBag - Kärcher Hobby
| Længde | 50 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Messing, Plast |
| Forbindelse kobling 2 | N.n.a. |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Forbindelse kobling 1 | N.n.a. |
| Vægt | 50 g |
| Koblingstype | Diverse |
| Højde | 25 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |