Højtryksslange til tilslutning af højtryksrenseren og MS Greenline Move
| Længde | 1 m |
| Stykker | 1 |
| Forbindelse indgang | 3/8" Udvendig gevind |
| Materiale | Gummi |
| Forbindelse udgang | 3/8" Udvendig gevind |
| Vandtemperatur | < 120°C |
| Arbejdstryk maksimalt | 275 bar |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 0.55 kg |
| Tryk | Højtryk |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 16.8 mm |
| Farve | Sort |
Højtryksslange til tilslutning af højtryksrenseren og MS Greenline Move
| Længde | 1 m |
| Stykker | 1 |
| Forbindelse indgang | 3/8" Udvendig gevind |
| Materiale | Gummi |
| Forbindelse udgang | 3/8" Udvendig gevind |
| Vandtemperatur | < 120°C |
| Arbejdstryk maksimalt | 275 bar |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 0.55 kg |
| Tryk | Højtryk |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 16.8 mm |
| Farve | Sort |