MS Greenline Quattro er et hjælpemiddel til rengøring og desinficering af stalde. Ved tilslutning til et højtryksanlæg kan man i en handling skylle, indskumme og desinficere.
| Dybde | 90 cm |
| Længde | 113 cm |
| Stykker | 1 |
| Venturi hane | 1.5 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Bredde | 78 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
MS Greenline Quattro er et hjælpemiddel til rengøring og desinficering af stalde. Ved tilslutning til et højtryksanlæg kan man i en handling skylle, indskumme og desinficere.
| Dybde | 90 cm |
| Længde | 113 cm |
| Stykker | 1 |
| Venturi hane | 1.5 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Bredde | 78 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |

Sugeslange blå 0,8 m til Greenline
8804985

Sugeslange gul 0,8 m til Greenline
8804986

Sugeslange lyserød 0,8 m til Greenline
8804987

Kontraventil, r.v.s.(skruegevind)
0807181

MS Greenline 1.5 hane
0809893

Spændebånd Rustfrit stål 12-22 mm (1/2"), 9 mm
0809917

Stamme omkring til Skumlanse Greenline
8803404

Højtryksslange 3/8" sort, 3 m
8804925

O-ring til restriktor (flowbegrænser), MS Greenline
8804932

Bundventil, rustfrit stål
8804943

MS Greenline-reparationssæt
8804949

Overløbsventil, MS Greenline
8804959

Sugelanse i rustfrit stål til MS Greenline
8804961

Hjul til vogn Greenline
8804964

Sugelanse i rustfrit stål til MS Greenline
8804989

Restriktor (gevind)
M0807171

Skumlanse til MS Greenline
M8804923

Restriktor (flowbegrænser) til MS Greenline
M8804927

Venturi i rustfrit stål
M8804956