Lavtryk skumpistol med en 2,8 liters beholder til lettere indskumning af stalde og opholdsrum.
Skumpistolen leveres med et separat forlængerstykke; herved kan håndtaget også bruges som en sprøjtepistol til lavtryksrensning med vand.
Lavtryksrensning
Anvendelse:| Tankkapacitet | 2.8 L |
| Længde | 26.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Velegnet til | Skum, Vanding, Rengøring |
| Forbindelse indgang | 3/4" Indvendigt gevind |
| Arbejdstryk maksimalt | 4 bar |
| Typen af strålen | Spray, Punkt, Iblødsætning |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Maksimal vandforsyning | 20 L/min |
| Højde | 25 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
Lavtryk skumpistol med en 2,8 liters beholder til lettere indskumning af stalde og opholdsrum.
Skumpistolen leveres med et separat forlængerstykke; herved kan håndtaget også bruges som en sprøjtepistol til lavtryksrensning med vand.
Lavtryksrensning
Anvendelse:| Tankkapacitet | 2.8 L |
| Længde | 26.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Velegnet til | Skum, Vanding, Rengøring |
| Forbindelse indgang | 3/4" Indvendigt gevind |
| Arbejdstryk maksimalt | 4 bar |
| Typen af strålen | Spray, Punkt, Iblødsætning |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Maksimal vandforsyning | 20 L/min |
| Højde | 25 cm |
| Bredde | 15 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |