Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
MS Kalvedrikkespand transparent er en foderspand til kalve, som er nem at rengøre.
| Dybde | 230 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 330 mm |
| Bredde | 280 mm |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Specifik dyregruppe | Kalve |
MS Kalvedrikkespand transparent er en foderspand til kalve, som er nem at rengøre.
| Dybde | 230 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 330 mm |
| Bredde | 280 mm |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Specifik dyregruppe | Kalve |