Trillebør med separat vippefunktion til nem transport af foder.
Trillebøren skal samles af kunden. Beholderen, rammen og hjulene bliver leveret separat sammen med et monteringssæt.
| Dybde | 80 cm |
| Materiale ramme | Galvaniseret |
| Materiale skraldespand | Plast |
| Bin kapacitet | 330 L |
| Vægt | 45 kg |
| Køretøjstype | Landbrug trillebør med vippefunktion |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 80 cm |
| Bredde | 81 cm |
| Bære vægt | 230 kg |
| Antal dæk | 2 |
| Længde | 160 cm |
| Stykker | 1 |
| Blandt andet egnet til | Mad |
| Beskæftigelsesegnethed | Stabil |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Farvebeholder | Grå |
| Dæktype | Luftfyldt dæk |
| Farve | Grå |
Trillebør med separat vippefunktion til nem transport af foder.
Trillebøren skal samles af kunden. Beholderen, rammen og hjulene bliver leveret separat sammen med et monteringssæt.
| Dybde | 80 cm |
| Materiale ramme | Galvaniseret |
| Materiale skraldespand | Plast |
| Bin kapacitet | 330 L |
| Vægt | 45 kg |
| Køretøjstype | Landbrug trillebør med vippefunktion |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 80 cm |
| Bredde | 81 cm |
| Bære vægt | 230 kg |
| Antal dæk | 2 |
| Længde | 160 cm |
| Stykker | 1 |
| Blandt andet egnet til | Mad |
| Beskæftigelsesegnethed | Stabil |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Farvebeholder | Grå |
| Dæktype | Luftfyldt dæk |
| Farve | Grå |