| Dybde | 17 cm |
| Forbindelse indgang | 1/2" Indvendigt gevind |
| Materiale skraldespand | Plast: Polyethylen |
| Tiltbar | Ja |
| Vægt | 2.15 kg |
| Andet materialer | Rustfrit stål |
| Højde | 11 cm |
| Bredde | 31 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Specifik dyregruppe | Pattegris, Slagtesvin |
| Vandtrug type | Drikketrug |
| Længde | 120 cm |
| Stykker | 1 |
| Antal vandingssteder | 2 |
| Herunder vandforsyning | Ja |
| Dyrenes kapacitet | 40 |
| Placer jorden | 5 - 8 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vandforsyning typen | Aqualevel |
| Placering | Væg |
| Dyregruppe | Svin |
| Dybde | 17 cm |
| Forbindelse indgang | 1/2" Indvendigt gevind |
| Materiale skraldespand | Plast: Polyethylen |
| Tiltbar | Ja |
| Vægt | 2.15 kg |
| Andet materialer | Rustfrit stål |
| Højde | 11 cm |
| Bredde | 31 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Specifik dyregruppe | Pattegris, Slagtesvin |
| Vandtrug type | Drikketrug |
| Længde | 120 cm |
| Stykker | 1 |
| Antal vandingssteder | 2 |
| Herunder vandforsyning | Ja |
| Dyrenes kapacitet | 40 |
| Placer jorden | 5 - 8 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vandforsyning typen | Aqualevel |
| Placering | Væg |
| Dyregruppe | Svin |