HFS Bolus-tildeler er en boluspistol, der anvendes til en HFS Gedebolus NCC Diarid 7,5 gram
| Længde | 34 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 35 g |
| Højde | 5 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Dyregruppe | Geder |
| Farve | Hvid |
HFS Bolus-tildeler er en boluspistol, der anvendes til en HFS Gedebolus NCC Diarid 7,5 gram
| Længde | 34 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 35 g |
| Højde | 5 cm |
| Bredde | 2 cm |
| Dyregruppe | Geder |
| Farve | Hvid |