Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Microderm er en beskyttende hudspray. Microderm hjælper med at holde dyrenes hud i optimal tilstand.
Den er baseret på mikroniserede kobber- og zinkchelater, som absorberes meget hurtigt af huden.
| Stykker | 1 |
| Ventetid | Ingen |
| UN-nummer | UN1950-LQ |
| Brugstemperatur | 0 – 50 °C |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Opbevaringstemperatur | 0 – 25 °C |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Får |
| Indhold | 250 ml |
Microderm er en beskyttende hudspray. Microderm hjælper med at holde dyrenes hud i optimal tilstand.
Den er baseret på mikroniserede kobber- og zinkchelater, som absorberes meget hurtigt af huden.
| Stykker | 1 |
| Ventetid | Ingen |
| UN-nummer | UN1950-LQ |
| Brugstemperatur | 0 – 50 °C |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Opbevaringstemperatur | 0 – 25 °C |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Får |
| Indhold | 250 ml |