Detruirat rotte- og musefælde dræber gnavere hurtigt og smertefrit ved hjælp af elektrisk stød.
Fælden kører på 12V, men kan tilsluttes en almindelig stikkontakt (230V) via den medfølgende adapter.
Tunneldiameter: 75 mm
Anvendelse:Kun til indendørs brug.
| Længde | 65.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Metal |
| Effektiv mod gnavere | Rotte |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 8.9 kg |
| Højde | 40.5 cm |
| Bredde | 20.5 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Skadedyrskontrol | Klemme/Fangst |
| Spænding | 230 V |
Detruirat rotte- og musefælde dræber gnavere hurtigt og smertefrit ved hjælp af elektrisk stød.
Fælden kører på 12V, men kan tilsluttes en almindelig stikkontakt (230V) via den medfølgende adapter.
Tunneldiameter: 75 mm
Anvendelse:Kun til indendørs brug.
| Længde | 65.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Metal |
| Effektiv mod gnavere | Rotte |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 8.9 kg |
| Højde | 40.5 cm |
| Bredde | 20.5 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Skadedyrskontrol | Klemme/Fangst |
| Spænding | 230 V |