Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Denne MS lokkemadstation af træ til rotter er egnet til bekæmpelse af rotter og mus, og det kompakte design gør den nem at placere mange forskellige steder.
Diameter hul: 6 cm
| Længde | 250 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Træ |
| Effektiv mod gnavere | Mus, Rotte |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Højde | 140 mm |
| Bredde | 135 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Skadedyrskontrol | Lokkedåse |
Denne MS lokkemadstation af træ til rotter er egnet til bekæmpelse af rotter og mus, og det kompakte design gør den nem at placere mange forskellige steder.
Diameter hul: 6 cm
| Længde | 250 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Træ |
| Effektiv mod gnavere | Mus, Rotte |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Højde | 140 mm |
| Bredde | 135 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Skadedyrskontrol | Lokkedåse |