VDK kadaverkøler er en slidstærk køleenhed til hygiejnisk og forsvarlig opbevaring af kadavre.
Kadaverkøleren leveres inklusive kabinet og køleenhed.
Køleren skal placeres i skyggen, under et halvtag eller indendørs
Produkt dimensioner:| Køletype | Kadaverkøler |
| Stykker | 1 |
| Garanti | 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 3 |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Kapacitet kadaverkøler | 4x 240 L |
| Dybde | 186 cm |
| Kold kapacitet | 490 watt |
| Vægt | 185 kg |
| Antal skodder | 4 |
| Højde | 162 cm |
| Bredde | 161 cm |
| Kølevæsketype | R-290, 120 gram |
| Version | 4 tons |
VDK kadaverkøler er en slidstærk køleenhed til hygiejnisk og forsvarlig opbevaring af kadavre.
Kadaverkøleren leveres inklusive kabinet og køleenhed.
Køleren skal placeres i skyggen, under et halvtag eller indendørs
Produkt dimensioner:| Køletype | Kadaverkøler |
| Stykker | 1 |
| Garanti | 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 3 |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Kapacitet kadaverkøler | 4x 240 L |
| Dybde | 186 cm |
| Kold kapacitet | 490 watt |
| Vægt | 185 kg |
| Antal skodder | 4 |
| Højde | 162 cm |
| Bredde | 161 cm |
| Kølevæsketype | R-290, 120 gram |
| Version | 4 tons |