Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Et kadaverkappe til store kadavere, som holder dem ude af syne for forbipasserende, når de flyttes ud til vejen til afhentning
Kadaverkappe kan leveres i forskellige størrelser i farven grøn.
kadaverkappe et er et velkendt syn på landet. Dette polysterdækken er ideelt til brug, når man placerer større kadavere på afhentningsstedet for at holde den ude af syne for forbipasserende. Dækkenet kan bruges til alle kadavere, der passer under det og er store nok til at blive løftet af en læssekran.
Et kadaverkappe til større dyr eller flere grise
| Længde | 260 cm |
| Stykker | 1 |
| Kubisk indhold | 2.9 m³ |
| Materiale | Plast: Polyester |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 32.5 kg |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 85 cm |
| Bredde | 150 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Farve | Grøn |
Et kadaverkappe til store kadavere, som holder dem ude af syne for forbipasserende, når de flyttes ud til vejen til afhentning
Kadaverkappe kan leveres i forskellige størrelser i farven grøn.
kadaverkappe et er et velkendt syn på landet. Dette polysterdækken er ideelt til brug, når man placerer større kadavere på afhentningsstedet for at holde den ude af syne for forbipasserende. Dækkenet kan bruges til alle kadavere, der passer under det og er store nok til at blive løftet af en læssekran.
Et kadaverkappe til større dyr eller flere grise
| Længde | 260 cm |
| Stykker | 1 |
| Kubisk indhold | 2.9 m³ |
| Materiale | Plast: Polyester |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 32.5 kg |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 85 cm |
| Bredde | 150 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Farve | Grøn |