MS ventilatorer kontrol er en digitale klimaanlæg, som bruges til at reguler eller sluk af max 4 ventilatorer, med integreret frekvensomformer på grundlag af en målte rumtemperatur.
| Længde | 165 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Standarder og certificeringer | IP54 |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Vægt | 1.69 kg |
| Højde | 285 mm |
| Bredde | 260 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Geder |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Spænding | 230 V |
| Kontakt | On/Off, Trinløs regulering |
MS ventilatorer kontrol er en digitale klimaanlæg, som bruges til at reguler eller sluk af max 4 ventilatorer, med integreret frekvensomformer på grundlag af en målte rumtemperatur.
| Længde | 165 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Standarder og certificeringer | IP54 |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Vægt | 1.69 kg |
| Højde | 285 mm |
| Bredde | 260 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Geder |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Spænding | 230 V |
| Kontakt | On/Off, Trinløs regulering |