Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Denne slibeplade er en robust aluminiumsslibeplade og giver en slibemulighed til kvæg.
Omlægningsmateriale til kvæg
| Stykker | 1 |
| Form for distraktion | Skure |
| Materiale | Aluminium |
| Tykkelse | 7 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 4.2 kg |
| Højde | 100 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Placering | Loft, Væg |
| Dyregruppe | Kvæg, Geder |
| Egenskaber distraktion | Tilgængelig, Ledig, Ren, Sikker |
| Farve | Sølv |
Denne slibeplade er en robust aluminiumsslibeplade og giver en slibemulighed til kvæg.
Omlægningsmateriale til kvæg
| Stykker | 1 |
| Form for distraktion | Skure |
| Materiale | Aluminium |
| Tykkelse | 7 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 4.2 kg |
| Højde | 100 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Placering | Loft, Væg |
| Dyregruppe | Kvæg, Geder |
| Egenskaber distraktion | Tilgængelig, Ledig, Ren, Sikker |
| Farve | Sølv |