Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
MS Sæbedispenser er et praktisk og hygiejnisk system til dosering af håndsæbe.
MS Sæbedispenser er nem at bruge i kombination med tuber med sæbe, håndsæbe og shampoo.
ABS og PET plastik
Anvendelse:Anvendeligt til hyppig og intensivt brug.
Dosering:| Længde | 290 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Type dispenser | Sæbe |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 145 mm |
| Bredde | 163 mm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Dosering pr. Tryk | 4,5 ml |
| Farve | Grøn |
MS Sæbedispenser er et praktisk og hygiejnisk system til dosering af håndsæbe.
MS Sæbedispenser er nem at bruge i kombination med tuber med sæbe, håndsæbe og shampoo.
ABS og PET plastik
Anvendelse:Anvendeligt til hyppig og intensivt brug.
Dosering:| Længde | 290 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Type dispenser | Sæbe |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 145 mm |
| Bredde | 163 mm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Dosering pr. Tryk | 4,5 ml |
| Farve | Grøn |