Polykrystallin højpræsterende solpanel. Der kræves optimeret temperatur og lidt lys, dets vigtigste kendetegn. Slagsikkert, hærdet glas med selvrensende overflade og stabil aluminiumsramme. Komplet med kabel. Let montering.
| Stykker | 1 |
| Garanti | 2 års |
| Farlig vare | Ja |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Energikilde | Solceller |
| Spænding | 12 V |
| Kontakt | Ingen |
| Dybde | 42 mm |
| Længde | 360 mm |
| Strøm | 20 W |
| Bredde | 310 mm |
Polykrystallin højpræsterende solpanel. Der kræves optimeret temperatur og lidt lys, dets vigtigste kendetegn. Slagsikkert, hærdet glas med selvrensende overflade og stabil aluminiumsramme. Komplet med kabel. Let montering.
| Stykker | 1 |
| Garanti | 2 års |
| Farlig vare | Ja |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Årsag ikke returret | Dette produkt er specielt bestilt til dig og kan ikke annulleres eller returneres efter bestillingen. |
| Energikilde | Solceller |
| Spænding | 12 V |
| Kontakt | Ingen |
| Dybde | 42 mm |
| Længde | 360 mm |
| Strøm | 20 W |
| Bredde | 310 mm |