Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
MS Comb-kostehovedet er udstyret med både hårde og bløde fibre. De hårde fibre løsner genstridigt snavs, mens de bløde fibre fejer det væk.
Fås i forskellige farver og størrelser.
| Dybde | 4.7 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polyester, Plast: Polypropylen |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Fiberlængde | 5 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 465 g |
| Højde | 11 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Farve | Hvid |
MS Comb-kostehovedet er udstyret med både hårde og bløde fibre. De hårde fibre løsner genstridigt snavs, mens de bløde fibre fejer det væk.
Fås i forskellige farver og størrelser.
| Dybde | 4.7 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polyester, Plast: Polypropylen |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Fiberlængde | 5 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 465 g |
| Højde | 11 cm |
| Bredde | 40 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Farve | Hvid |