Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Vikan hygiejne gulvskraber bruges til at skrabe tørt på våde overflader.
Skraberen kan fås i forskellige farver og størrelser.
| Dybde | 7 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polypropylen, Gummi |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 8.5 cm |
| Bredde | 70 cm |
| Farve | Rød |
Vikan hygiejne gulvskraber bruges til at skrabe tørt på våde overflader.
Skraberen kan fås i forskellige farver og størrelser.
| Dybde | 7 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polypropylen, Gummi |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 8.5 cm |
| Bredde | 70 cm |
| Farve | Rød |