Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Vikan Ergonomisk aluminium kosteskaft med gevind, specielt velegnet til plast koste og gulvskrabere.
Kosten fås i forskellige farver.
| Længde | 150 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Aluminium, Plast: Polypropylen |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 590 g |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 45 mm |
| Farve | Grøn |
Vikan Ergonomisk aluminium kosteskaft med gevind, specielt velegnet til plast koste og gulvskrabere.
Kosten fås i forskellige farver.
| Længde | 150 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Aluminium, Plast: Polypropylen |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 590 g |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 45 mm |
| Farve | Grøn |