Vikan håndbørsten er en lille skrubbørste med medium børstehår til alment brug.
Vikan håndbørsten fås i forskellige farver
| Dybde | 5 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polyester, Plast: Polypropylen |
| Fiberlængde | 2.6 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 4.5 cm |
| Bredde | 16.5 cm |
| Farve | Grøn |
Vikan håndbørsten er en lille skrubbørste med medium børstehår til alment brug.
Vikan håndbørsten fås i forskellige farver
| Dybde | 5 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polyester, Plast: Polypropylen |
| Fiberlængde | 2.6 cm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 4.5 cm |
| Bredde | 16.5 cm |
| Farve | Grøn |