Vikan låg til lukning af Vikan spand for sikkert at opbevare faste og flydende stoffer under opbevaring samt transport.
Vikan Låg til spand fås i forskellige farver.
| Længde | 36.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polypropylen |
| Egnet til | 20 L |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 4 cm |
| Bredde | 31 cm |
| Farve | Blå |
Vikan låg til lukning af Vikan spand for sikkert at opbevare faste og flydende stoffer under opbevaring samt transport.
Vikan Låg til spand fås i forskellige farver.
| Længde | 36.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polypropylen |
| Egnet til | 20 L |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 4 cm |
| Bredde | 31 cm |
| Farve | Blå |