Digital doseringspumpe til dosering af klordioxid.
Denne pumpe er en komponent i MS Smart Pump Di-O og Duo.
Pump Di-O leveres som standard med plug & play-forbindelser, tryk-/sugeslange, pumpeovervågning (sensor) og en engangssprøjte til udluftning.
| Stykker | 1 |
| Puls pr. Liter | 2 |
| Injektioner pr. minut maksimalt | 180 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Spænding | 230 V |
| CC pr. Slag | 0.25 |
| Vandtryk maksimalt | 8 bar |
| Pumpekapacitet maksimalt | 2.7 L/t |
Digital doseringspumpe til dosering af klordioxid.
Denne pumpe er en komponent i MS Smart Pump Di-O og Duo.
Pump Di-O leveres som standard med plug & play-forbindelser, tryk-/sugeslange, pumpeovervågning (sensor) og en engangssprøjte til udluftning.
| Stykker | 1 |
| Puls pr. Liter | 2 |
| Injektioner pr. minut maksimalt | 180 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Spænding | 230 V |
| CC pr. Slag | 0.25 |
| Vandtryk maksimalt | 8 bar |
| Pumpekapacitet maksimalt | 2.7 L/t |