Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Du bør altid kalibrere vejecomputeren og strålen før første i ibrugtagning og derefter kalibrere den med jævne mellemrum.
| Længde | 235 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Standarder og certificeringer | IP67 |
| Genopladelig | Ja |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Højde | 175 mm |
| Bredde | 130 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Almindelig strøm, Hybrid batteri |
| Kontakt | On/Off |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Farve | Grøn |
Du bør altid kalibrere vejecomputeren og strålen før første i ibrugtagning og derefter kalibrere den med jævne mellemrum.
| Længde | 235 mm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Rustfrit stål |
| Standarder og certificeringer | IP67 |
| Genopladelig | Ja |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Højde | 175 mm |
| Bredde | 130 mm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Energikilde | Almindelig strøm, Hybrid batteri |
| Kontakt | On/Off |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Farve | Grøn |