Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Denne flimmerfrie EcoTube Plus LED-lysstofrør er fremstillet af glas med en speciel belægning. Det giver optimal beskyttelse mod splinter og gør, at røret ikke bøjer.
Fas i forskellige modeller.
| Maksimal arbejdstid | 50000 time |
| Farvetemperatur | 6500 K |
| Energiklasse | C |
| Lysudbytte | 4000 lm |
| Type lampe | LED |
| Lys farve | Køligt dagslys |
| Spænding | 230 V |
| Kontakt | Ingen |
| Længde | 150 cm |
| Belysningstype | Rør |
| Stykker | 10 |
| Materiale | Glas |
| Lampeanvendelse | Stabil |
| Garanti | 5 års |
| Farvegengivelsesindeks (CRI) | 80-89% |
| Strøm | 24 W |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Montering | G13 (T8/TL-D) |
Denne flimmerfrie EcoTube Plus LED-lysstofrør er fremstillet af glas med en speciel belægning. Det giver optimal beskyttelse mod splinter og gør, at røret ikke bøjer.
Fas i forskellige modeller.
| Maksimal arbejdstid | 50000 time |
| Farvetemperatur | 6500 K |
| Energiklasse | C |
| Lysudbytte | 4000 lm |
| Type lampe | LED |
| Lys farve | Køligt dagslys |
| Spænding | 230 V |
| Kontakt | Ingen |
| Længde | 150 cm |
| Belysningstype | Rør |
| Stykker | 10 |
| Materiale | Glas |
| Lampeanvendelse | Stabil |
| Garanti | 5 års |
| Farvegengivelsesindeks (CRI) | 80-89% |
| Strøm | 24 W |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Montering | G13 (T8/TL-D) |