MS Varmemåtte er en elektrisk varmemåtte til brug i smågrisehulen. Den giver den nødvendige varme til pattegrisene, som de har brug for i den første periode af deres liv.
MS Varmemåtterne i forskellige størrelser. MS Varmemåtterne skal altid anvendes i kombination med en controller (ikke inkluderet).
90 x 40 cm
Anvendelse:Kompositplast (plast forstærket med glasfiber)
| Stabil opvarmningstype | Varme måtten |
| Farlig vare | Ja |
| Bredde | 40 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Version | Højre |
| Specifik dyregruppe | Pattegris |
| Længde | 90 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Standarder og certificeringer | IPX7 |
| Brugstemperatur | 25 – 40 °C |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Opbevaringstemperatur | 5 – 40 °C |
| Dyregruppe | Svin |
| Energikilde | Elektrisk |
| Mål | 90 cm x 40 cm |
MS Varmemåtte er en elektrisk varmemåtte til brug i smågrisehulen. Den giver den nødvendige varme til pattegrisene, som de har brug for i den første periode af deres liv.
MS Varmemåtterne i forskellige størrelser. MS Varmemåtterne skal altid anvendes i kombination med en controller (ikke inkluderet).
90 x 40 cm
Anvendelse:Kompositplast (plast forstærket med glasfiber)
| Stabil opvarmningstype | Varme måtten |
| Farlig vare | Ja |
| Bredde | 40 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Version | Højre |
| Specifik dyregruppe | Pattegris |
| Længde | 90 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Standarder og certificeringer | IPX7 |
| Brugstemperatur | 25 – 40 °C |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Opbevaringstemperatur | 5 – 40 °C |
| Dyregruppe | Svin |
| Energikilde | Elektrisk |
| Mål | 90 cm x 40 cm |