Styreenhed med integreret effektdel til brug for elektrisk gulvvarme af smågrisehulen uden betjeningsmulighed. Denne controller skal tilsluttes klimamcomputeren for at kunne regulere den elektriske gulvvarme i smågrisehulen. Klimaet i smågrisehulen bliver optimeret af den korrekte temperatur regulering.
Effektdelen leverer strømmen til den elektriske opvarmning. Enheden har en maksimal effekt på 2300 W. Effektdelen giver en konstant udgangsstrøm, der gør det muligt at styre den elektriske gulvvarme korrekt. Effektedelen kan tilsluttes regulatoren.
Højst tilsluttes 20 måtter
Tekniske egenskaber:Magt effektdel: 2300 W
Anvendelse:IP54
| Længde | 243 mm |
| Stykker | 1 |
| Standarder og certificeringer | IP54 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Strøm | 2300 W |
| Højde | 177 mm |
| Bredde | 278 mm |
| Dyregruppe | Svin |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Specifik dyregruppe | Pattegris |
Styreenhed med integreret effektdel til brug for elektrisk gulvvarme af smågrisehulen uden betjeningsmulighed. Denne controller skal tilsluttes klimamcomputeren for at kunne regulere den elektriske gulvvarme i smågrisehulen. Klimaet i smågrisehulen bliver optimeret af den korrekte temperatur regulering.
Effektdelen leverer strømmen til den elektriske opvarmning. Enheden har en maksimal effekt på 2300 W. Effektdelen giver en konstant udgangsstrøm, der gør det muligt at styre den elektriske gulvvarme korrekt. Effektedelen kan tilsluttes regulatoren.
Højst tilsluttes 20 måtter
Tekniske egenskaber:Magt effektdel: 2300 W
Anvendelse:IP54
| Længde | 243 mm |
| Stykker | 1 |
| Standarder og certificeringer | IP54 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Strøm | 2300 W |
| Højde | 177 mm |
| Bredde | 278 mm |
| Dyregruppe | Svin |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Specifik dyregruppe | Pattegris |