Interheat varmespiralen er en spiral til opvarmning, der kan anvendes i landbruget og industrisektoren. I landbruget bruges spiralen til at holde ungdyrene (og deres båse) varme.
Interheat varmespiralen kan fås i forskellige watteffekter.
Holder ungdyr såsom pattegrise og kyllinger varme
| Længde | 21 cm |
| Stykker | 1 |
| Varmelampe type | Spiralformet |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Stabil opvarmningstype | Spiral varme |
| Strøm | 1050 W |
| Bredde | 13 cm |
| Dyregruppe | Svin, Fjerkræ, Geder |
| Specifik dyregruppe | Pattegris, Kylling |
| Energikilde | Elektrisk |
| Spænding | 230 V |
Interheat varmespiralen er en spiral til opvarmning, der kan anvendes i landbruget og industrisektoren. I landbruget bruges spiralen til at holde ungdyrene (og deres båse) varme.
Interheat varmespiralen kan fås i forskellige watteffekter.
Holder ungdyr såsom pattegrise og kyllinger varme
| Længde | 21 cm |
| Stykker | 1 |
| Varmelampe type | Spiralformet |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Stabil opvarmningstype | Spiral varme |
| Strøm | 1050 W |
| Bredde | 13 cm |
| Dyregruppe | Svin, Fjerkræ, Geder |
| Specifik dyregruppe | Pattegris, Kylling |
| Energikilde | Elektrisk |
| Spænding | 230 V |