Philips CorePro LED røret er en økonomisk LED-løsning til udskiftning af T8 lysstofrør. Produktet giver et naturligt lys til almindelige belysningsformål. Og det giver øjeblikkelige energibesparelser, som gør det godt for både miljøet og din tegnebog.
Dette LED-rør passer i alle armaturer til lysstofrør. Du skal blot udskifte glimtænderen. Der medfølger en gratis glimtænder.
| Maksimal arbejdstid | 30000 time |
| Farvetemperatur | 4000 K |
| Energiklasse | E |
| Lysudbytte | 1600 lm |
| Farlig vare | Ja |
| Type lampe | LED |
| Diameter | 28 mm |
| Lys farve | Kold hvid |
| Længde | 120 cm |
| Belysningstype | Rør |
| Stykker | 10 |
| Lampeanvendelse | Stabil |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farvegengivelsesindeks (CRI) | 80-89% |
| Strøm | 16 W |
| Montering | G13 (T8/TL-D) |
Philips CorePro LED røret er en økonomisk LED-løsning til udskiftning af T8 lysstofrør. Produktet giver et naturligt lys til almindelige belysningsformål. Og det giver øjeblikkelige energibesparelser, som gør det godt for både miljøet og din tegnebog.
Dette LED-rør passer i alle armaturer til lysstofrør. Du skal blot udskifte glimtænderen. Der medfølger en gratis glimtænder.
| Maksimal arbejdstid | 30000 time |
| Farvetemperatur | 4000 K |
| Energiklasse | E |
| Lysudbytte | 1600 lm |
| Farlig vare | Ja |
| Type lampe | LED |
| Diameter | 28 mm |
| Lys farve | Kold hvid |
| Længde | 120 cm |
| Belysningstype | Rør |
| Stykker | 10 |
| Lampeanvendelse | Stabil |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farvegengivelsesindeks (CRI) | 80-89% |
| Strøm | 16 W |
| Montering | G13 (T8/TL-D) |