Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
MS Sædopbevaring er en specialboks til opbevaring af sæd; på grund af den konstante temperatur garanteres kvaliteten af sæden.
MS Sædopbevaring bliver leveret inklusive tilhørende kabler: 230V og 12 VDC
Ydre mål (cm): 54x36x45 Indre mål (cm): 35x26x35
Materiale egenskaber:Kabinet: kunststof
| Længde | 54 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 45 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Indhold | 35 L |
MS Sædopbevaring er en specialboks til opbevaring af sæd; på grund af den konstante temperatur garanteres kvaliteten af sæden.
MS Sædopbevaring bliver leveret inklusive tilhørende kabler: 230V og 12 VDC
Ydre mål (cm): 54x36x45 Indre mål (cm): 35x26x35
Materiale egenskaber:Kabinet: kunststof
| Længde | 54 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, der er ingen garanti på sliddele / tilfælde / ukorrekt brug / brudskader samt ved manglende vedligeholdelse |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 45 cm |
| Bredde | 36 cm |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Indhold | 35 L |

Digitalt display, komplet + ntc (sonde)
8803517

Trafo til klimaboks, 35 ltr.
8803524

DC strømledning til klimaboks, 35 ltr., 12/24 volt
8803529

AC strømledning til klimaboks, 35 ltr., 230 volt
8803530

Effektmodstand 5W 0E22 til klimaboks
8803539

Trafo til klimaboks, 35 ltr.
M8803524

DC strømledning til klimaboks, 35 ltr., 12/24 volt
M8803529

AC strømledning til klimaboks, 35 ltr., 230 volt
M8803530