Maul-vægten er en professionel og kompakt præcisionsvægt til hurtig og nøjagtig vejning af mængder op til 5000 gram.
Maul-vægten leveres inklusive CR2032 batterier.
Når vægten ikke er i brug, slukker den selv
Produkt dimensioner:Kabinet: Slagfast plast
| Vejeområde | 2 - 5000 g |
| Skala type | Præcision |
| Gradueringer | 1 |
| Højde | 15 mm |
| Bredde | 165 mm |
| Batterier der kræve | 1 stk. |
| Kontakt | On/Off |
| Længde | 205 mm |
| Stykker | 1 |
| Maksimal vejekapacitet | 5 kg |
| Materiale | Plast |
| Genopladelig | Nej |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Energikilde | Batteri |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Type batteri | Knap (CR2032) |
Maul-vægten er en professionel og kompakt præcisionsvægt til hurtig og nøjagtig vejning af mængder op til 5000 gram.
Maul-vægten leveres inklusive CR2032 batterier.
Når vægten ikke er i brug, slukker den selv
Produkt dimensioner:Kabinet: Slagfast plast
| Vejeområde | 2 - 5000 g |
| Skala type | Præcision |
| Gradueringer | 1 |
| Højde | 15 mm |
| Bredde | 165 mm |
| Batterier der kræve | 1 stk. |
| Kontakt | On/Off |
| Længde | 205 mm |
| Stykker | 1 |
| Maksimal vejekapacitet | 5 kg |
| Materiale | Plast |
| Genopladelig | Nej |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Energikilde | Batteri |
| Batterier inkluderet | Ja |
| Type batteri | Knap (CR2032) |