Med denne manuelle forseglingsmaskine, er det nemt at lukke Shape Bags eller tuber, som herefter er klar til brug.
| Længde | 550 mm |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 5.2 kg |
| Strøm | 600 W |
| Højde | 180 mm |
| Bredde | 85 mm |
| Dyregruppe | Svin |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Spænding | 110 V |
| Kontakt | Ingen |
Med denne manuelle forseglingsmaskine, er det nemt at lukke Shape Bags eller tuber, som herefter er klar til brug.
| Længde | 550 mm |
| Stykker | 1 |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 5.2 kg |
| Strøm | 600 W |
| Højde | 180 mm |
| Bredde | 85 mm |
| Dyregruppe | Svin |
| Energikilde | Almindelig strøm |
| Spænding | 110 V |
| Kontakt | Ingen |