MS Topcoat-trans er en transparent gulvbelægning af høj kvalitet, der fungerer som slutlag på et belagt gulv med skridsikkert materiale, så det belagte underlag forbliver synligt.
Epoxybelægninger leveres som 2 separate komponenter: A og B. Komponenterne skal altid blandes i et fast forhold.
Denne artikel er komponent A.
| Overflade, der skal belægges | Foderrum, Hygiejnesluse, Malkestald, Svinestald, Fjerkræ stald |
| Stykker | 1 |
| Komponenter | A |
| Materiale | Epoxy |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Brugstemperatur | 15 – 25 °C |
| Overtrækslag | Gulvmaling |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Opbevaringstemperatur | 10 – 25 °C |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Indhold | 5.89 kg |
| Farve | Gennemsigtig |
MS Topcoat-trans er en transparent gulvbelægning af høj kvalitet, der fungerer som slutlag på et belagt gulv med skridsikkert materiale, så det belagte underlag forbliver synligt.
Epoxybelægninger leveres som 2 separate komponenter: A og B. Komponenterne skal altid blandes i et fast forhold.
Denne artikel er komponent A.
| Overflade, der skal belægges | Foderrum, Hygiejnesluse, Malkestald, Svinestald, Fjerkræ stald |
| Stykker | 1 |
| Komponenter | A |
| Materiale | Epoxy |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Brugstemperatur | 15 – 25 °C |
| Overtrækslag | Gulvmaling |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Farlig vare | Ja |
| Opbevaringstemperatur | 10 – 25 °C |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Indhold | 5.89 kg |
| Farve | Gennemsigtig |