MS Broilercoating Profi er en belægning specielt udviklet til fjerkræsektoren.
Med optimerede harpikser og slidstærke fyldstoffer skabes et tykkere lag, der sikrer længere holdbarhed over for mekaniske og kemiske påvirkninger.
| Stykker | 1 |
| Komponenter | A |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Brugstemperatur | 10 – 30 °C |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Belægningstype | Gulvbelægning |
| Farlig vare | Ja |
| Opbevaringstemperatur | 10 – 25 °C |
| Dyregruppe | Fjerkræ |
| Indhold | 8 kg |
MS Broilercoating Profi er en belægning specielt udviklet til fjerkræsektoren.
Med optimerede harpikser og slidstærke fyldstoffer skabes et tykkere lag, der sikrer længere holdbarhed over for mekaniske og kemiske påvirkninger.
| Stykker | 1 |
| Komponenter | A |
| UN-nummer | UN3082-BIS |
| Brugstemperatur | 10 – 30 °C |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Belægningstype | Gulvbelægning |
| Farlig vare | Ja |
| Opbevaringstemperatur | 10 – 25 °C |
| Dyregruppe | Fjerkræ |
| Indhold | 8 kg |