Heliflex slange 1", per 3 meter
| Længde | 3 m |
| Stykker | 1 |
| Forbindelse indgang | 1" Slange |
| Materiale | Plast |
| Forbindelse udgang | 1" Slange |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 25 mm |
| Farve | Grøn |
Heliflex slange 1", per 3 meter
| Længde | 3 m |
| Stykker | 1 |
| Forbindelse indgang | 1" Slange |
| Materiale | Plast |
| Forbindelse udgang | 1" Slange |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Diameter | 25 mm |
| Farve | Grøn |