Letter for tattoo forceps 20 mm needle w
| Stykker | 1 |
| Længde stift | 9 mm |
| Type tatovering | Tatoveringstegn tang |
| Højde tegn | 20 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Type tatoveringsskilt | Bogstav |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Type stift | Nål |
| Bogstav | W |
Letter for tattoo forceps 20 mm needle w
| Stykker | 1 |
| Længde stift | 9 mm |
| Type tatovering | Tatoveringstegn tang |
| Højde tegn | 20 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Type tatoveringsskilt | Bogstav |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Type stift | Nål |
| Bogstav | W |