Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Single spray lance 2000 mm + insulator
| Velegnet til | Rengøring, Desinfektion |
| Forbindelse indgang | 1/4" Udvendig gevind |
| Lanse | Kun |
| Arbejdstryk maksimalt | 400 bar |
| Lanse vinkel | 0º |
| Tryk | Højtryk |
| Højde | 3.6 cm |
| Bredde | 3.4 cm |
| Længde | 200 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Galvaniseret, Plast |
| Forbindelse udgang | 1/4" Udvendig gevind |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
Single spray lance 2000 mm + insulator
| Velegnet til | Rengøring, Desinfektion |
| Forbindelse indgang | 1/4" Udvendig gevind |
| Lanse | Kun |
| Arbejdstryk maksimalt | 400 bar |
| Lanse vinkel | 0º |
| Tryk | Højtryk |
| Højde | 3.6 cm |
| Bredde | 3.4 cm |
| Længde | 200 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Galvaniseret, Plast |
| Forbindelse udgang | 1/4" Udvendig gevind |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |