Dette produkt er ikke længere tilgængeligt hos MS Schippers
Vikan Plastik gulvskraber til at trække våde overflader tør.
Gulvskraberen fås i forskellige farver og børstebredder.
| Længde | 70 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polypropylen, Gummi |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 390 g |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 11 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Farve | Blå |
Vikan Plastik gulvskraber til at trække våde overflader tør.
Gulvskraberen fås i forskellige farver og børstebredder.
| Længde | 70 cm |
| Stykker | 1 |
| Materiale | Plast: Polypropylen, Gummi |
| attributes_diameterattachingpoint | 31 mm |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Vægt | 390 g |
| Farlig vare | Ja |
| Højde | 11 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Farve | Blå |