Short introduction master {1046} DA
Product info master {1048} DA
Technical specifications master {1058} DA
Brugertips:Tips for users master {1053} DA
Materiale egenskaber:Material properties master {1057} DA
Lovgivning:Legal master {1061} DA
Dosering:| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 1 kg |
| Farlig vare | Ja |
| Bredde | 10.5 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Længde | 30.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| Materiale | Plast, Gummi |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Garanti | 20 års |
| Afsnit/område | Svinestald, Kvæg stald, Fjerkræhus |
| Dybde | 30 mm |
| Farve | Sort |
| Tykkelse | 20 cm |
| Model | Test |
| Højde | 11 cm |
| Dyregruppe | Fjerkræ, Får |
| Diameter | 540 m |
| Indhold | 25 kg |
Short introduction master {1046} DA
Product info master {1048} DA
Technical specifications master {1058} DA
Brugertips:Tips for users master {1053} DA
Materiale egenskaber:Material properties master {1057} DA
Lovgivning:Legal master {1061} DA
Dosering:| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 1 kg |
| Farlig vare | Ja |
| Bredde | 10.5 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Længde | 30.5 cm |
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| Materiale | Plast, Gummi |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Garanti | 20 års |
| Afsnit/område | Svinestald, Kvæg stald, Fjerkræhus |
| Dybde | 30 mm |
| Farve | Sort |
| Tykkelse | 20 cm |
| Model | Test |
| Højde | 11 cm |
| Dyregruppe | Fjerkræ, Får |
| Diameter | 540 m |
| Indhold | 25 kg |