| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Slidstyrke | ★★✩✩ |
| Anvendelse | Dagligt |
| Type nummer | BW156 |
| Farlig vare | Ja |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Indhold | 30 cg |
| Rivstyrke | ★★★✩ |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Kemisk resistens for stoffer | A: Methanol, B: Aceton, C: Acetonitril |
| Kemisk resistenskode | ABC |
| Skummende | Nej |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Vægt | 20 cg |
| Mekaniske risici | 2131X |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 51561 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| Belægningstykkelse handske | 45.56 mm |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Trækstyrke | 8.58 kg |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Frisk duftende | ★★★★✩ |
| Grundmaterial handske | Akryl, Polyester, Spaltet koskind |
| Dybde | 20 mm |
| Biologisk nedbrydeligt | Ja, 1-2 dage |
| Farve | Beige |
| Patte størrelse | 21 - 25 mm |
| Tykkelse | 10 cm |
| Højde | 1 mm |
| Bredde | 5 mm |
| Diameter | 530 cm |
| Nettype | Nethegn til høns |
| Specifik dyregruppe | Kvier, Æglæggende høne, Fårelam, Ged |
| Handskelængde | 80.5 cm |
| Længde | 10 cm |
| Stykker | 10 |
| Materiale | Plast: HDPE |
| Vaskeråd | 30°C, 60°C |
| Model | Test |
| Afsnit/område | Faringsboks, Avlsfjerkræhus, Stald til opdræt af slagtekyllinger, Lammeopdrætstald |
| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Slidstyrke | ★★✩✩ |
| Anvendelse | Dagligt |
| Type nummer | BW156 |
| Farlig vare | Ja |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Indhold | 30 cg |
| Rivstyrke | ★★★✩ |
| Garanti | Standard, i overensstemmelse med vores generelle service- og garantibetingelser, der er anført under overskriften "Kundeservice -> Klager & Returneringer" nederst på denne webside. |
| Kemisk resistens for stoffer | A: Methanol, B: Aceton, C: Acetonitril |
| Kemisk resistenskode | ABC |
| Skummende | Nej |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Vægt | 20 cg |
| Mekaniske risici | 2131X |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 51561 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| Belægningstykkelse handske | 45.56 mm |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Trækstyrke | 8.58 kg |
| Dyregruppe | Kvæg, Svin, Fjerkræ, Får, Geder, Andet |
| Frisk duftende | ★★★★✩ |
| Grundmaterial handske | Akryl, Polyester, Spaltet koskind |
| Dybde | 20 mm |
| Biologisk nedbrydeligt | Ja, 1-2 dage |
| Farve | Beige |
| Patte størrelse | 21 - 25 mm |
| Tykkelse | 10 cm |
| Højde | 1 mm |
| Bredde | 5 mm |
| Diameter | 530 cm |
| Nettype | Nethegn til høns |
| Specifik dyregruppe | Kvier, Æglæggende høne, Fårelam, Ged |
| Handskelængde | 80.5 cm |
| Længde | 10 cm |
| Stykker | 10 |
| Materiale | Plast: HDPE |
| Vaskeråd | 30°C, 60°C |
| Model | Test |
| Afsnit/område | Faringsboks, Avlsfjerkræhus, Stald til opdræt af slagtekyllinger, Lammeopdrætstald |