Product info variant TEST003 {1023} DA
Technical features variant {1040} DA
Registeringsnummer:Registration number variant {1042} DA
Sammensat af:Composition/contains variant {1035} DA
Administration:Administering variant {1026} DA
Materiale egenskaber:Material properties variant {1038} DA
Anvendelse:Application variant {1028} DA
Lovgivning:Legal variant {1043} DA
Øvrig relevant produktinformation:Other relevant product information variant {1024} DA
Effektiv imod:Effective against variant {1045} DA
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 20 cg |
| Farlig vare | Ja |
| Trækstyrke | 8.58 kg |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 51561 |
| Indhold | 30 cg |
| Dybde | 22 mm |
| Biologisk nedbrydeligt | Ja, 1-2 dage |
| Skummende | Ja |
| Farve | Sort |
| Patte størrelse | 19 - 23 mm |
| Tykkelse | 12 cm |
| Anvendelse | Regelmæssig |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Højde | 3 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Diameter | 532 m |
| Nettype | Nethegn til geder |
| Længde | 30 m |
| Materiale | Plast: Polyamid, Skumgummi, Karton |
| Vaskeråd | 60°C |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, 1 år garanti fra producenten, 1 år producentgaranti fra fakturadato, 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| Model | Test |
| Dyregruppe | Andet |
| Frisk duftende | ✩✩✩✩✩ |
| Mål | 30 m x 15 mm x 3 mm |
Product info variant TEST003 {1023} DA
Technical features variant {1040} DA
Registeringsnummer:Registration number variant {1042} DA
Sammensat af:Composition/contains variant {1035} DA
Administration:Administering variant {1026} DA
Materiale egenskaber:Material properties variant {1038} DA
Anvendelse:Application variant {1028} DA
Lovgivning:Legal variant {1043} DA
Øvrig relevant produktinformation:Other relevant product information variant {1024} DA
Effektiv imod:Effective against variant {1045} DA
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 20 cg |
| Farlig vare | Ja |
| Trækstyrke | 8.58 kg |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 51561 |
| Indhold | 30 cg |
| Dybde | 22 mm |
| Biologisk nedbrydeligt | Ja, 1-2 dage |
| Skummende | Ja |
| Farve | Sort |
| Patte størrelse | 19 - 23 mm |
| Tykkelse | 12 cm |
| Anvendelse | Regelmæssig |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Højde | 3 mm |
| Bredde | 15 mm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Diameter | 532 m |
| Nettype | Nethegn til geder |
| Længde | 30 m |
| Materiale | Plast: Polyamid, Skumgummi, Karton |
| Vaskeråd | 60°C |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, 1 år garanti fra producenten, 1 år producentgaranti fra fakturadato, 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| Model | Test |
| Dyregruppe | Andet |
| Frisk duftende | ✩✩✩✩✩ |
| Mål | 30 m x 15 mm x 3 mm |