Short introduction variant TEST004 {1020} DA
Product info variant TEST004 {1023} DA
Tips for users variant {1029} DA
Tekniske egenskaber:Technical features variant {1040} DA
Produkt dimensioner:Product dimensions variant {1037} DA
Sammensat af:Composition/contains variant {1035} DA
Anvendelse:Application variant {1028} DA
Specifikationer:Specifics variant {1041} DA
Øvrig relevant produktinformation:Other relevant product information variant {1024} DA
Lovgivning:Legal variant {1043} DA
Dosering:Dosage variant {1025} DA
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 20 cg |
| Farlig vare | Ja |
| Trækstyrke | 8.58 kg |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 51561 |
| Indhold | 30 cg |
| Dybde | 23 mm |
| Biologisk nedbrydeligt | Ja, 7-8 dage |
| Skummende | Ja |
| Farve | Sort |
| Patte størrelse | 23 - 27 mm |
| Tykkelse | 13 cm |
| Anvendelse | Regelmæssig |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Højde | 4 mm |
| Bredde | 20 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Diameter | 533 m |
| Nettype | Nethegn til ulv |
| Længde | 40 mm |
| Materiale | Skumgummi, Karton |
| Vaskeråd | 40°C |
| Garanti | 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| Model | Test |
| Dyregruppe | Andet |
| Frisk duftende | ✩✩✩✩✩ |
| Mål | 40 mm x 20 cm x 4 mm |
Short introduction variant TEST004 {1020} DA
Product info variant TEST004 {1023} DA
Tips for users variant {1029} DA
Tekniske egenskaber:Technical features variant {1040} DA
Produkt dimensioner:Product dimensions variant {1037} DA
Sammensat af:Composition/contains variant {1035} DA
Anvendelse:Application variant {1028} DA
Specifikationer:Specifics variant {1041} DA
Øvrig relevant produktinformation:Other relevant product information variant {1024} DA
Lovgivning:Legal variant {1043} DA
Dosering:Dosage variant {1025} DA
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 20 cg |
| Farlig vare | Ja |
| Trækstyrke | 8.58 kg |
| GWP-værdi (miljøpåvirkning) | 51561 |
| Indhold | 30 cg |
| Dybde | 23 mm |
| Biologisk nedbrydeligt | Ja, 7-8 dage |
| Skummende | Ja |
| Farve | Sort |
| Patte størrelse | 23 - 27 mm |
| Tykkelse | 13 cm |
| Anvendelse | Regelmæssig |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Højde | 4 mm |
| Bredde | 20 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Diameter | 533 m |
| Nettype | Nethegn til ulv |
| Længde | 40 mm |
| Materiale | Skumgummi, Karton |
| Vaskeråd | 40°C |
| Garanti | 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| Model | Test |
| Dyregruppe | Andet |
| Frisk duftende | ✩✩✩✩✩ |
| Mål | 40 mm x 20 cm x 4 mm |