| Dybde | 28 mm |
| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Skummende | Nej |
| Tykkelse | 18 cm |
| Anvendelse | Knockdown |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 20 cg |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Højde | 9 cm |
| Bredde | 45 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Diameter | 538 m |
| Indhold | 30 cg |
| Længde | 90 mm |
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, 1 år garanti fra producenten, 1 år producentgaranti fra fakturadato, 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| Model | Test |
| Afsnit/område | Faringsboks, Avlsfjerkræhus, Stald til opdræt af slagtekyllinger, Gedehus, Stald til opdræt af geder |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Frisk duftende | ★★★★✩ |
| Farve | Blå |
| Dybde | 28 mm |
| CE godkendt | Ja |
| Kubisk indhold | 50 cm³ |
| Skummende | Nej |
| Tykkelse | 18 cm |
| Anvendelse | Knockdown |
| Norm PV'er (personlige værnemidler) | EN 12941, EN 14605, EN 388 |
| Type nummer | BW156 |
| Vægt | 20 cg |
| Biocider | Anvend biocider på en sikker måde: Læs altid etiketten og produktinformationen før anvendelse |
| Højde | 9 cm |
| Bredde | 45 cm |
| Manuel | Læs altid brugsanvisningen før brug |
| Diameter | 538 m |
| Indhold | 30 cg |
| Længde | 90 mm |
| Stykker | 1 |
| Tomme varer, der skal returneres | Ja |
| Standarder og certificeringer | 51f5sa15s6a15cas16 |
| Overfladeareal | 40 cm² |
| Garanti | 1 år fra leveringsdatoen, 1 år garanti fra producenten, 1 år producentgaranti fra fakturadato, 0-1 år: 100% garanti, 1-2 år: 75% garanti, 2-3 år: 50% garanti, 3-4 år: 25% garanti, 4+: Ingen garanti |
| Model | Test |
| Afsnit/område | Faringsboks, Avlsfjerkræhus, Stald til opdræt af slagtekyllinger, Gedehus, Stald til opdræt af geder |
| Dyregruppe | Kvæg |
| Frisk duftende | ★★★★✩ |
| Farve | Blå |